Пірс Броснан (Pierce Brosnan / Пирс Броснан) народився 16 травня 1953 р. у невеликому містечку Наван в Ірландії. Його батько покинув сім’ю, коли хлопчику був лише рік, а мати невдовзі переїхала до Лондона. Пірса виховувала бабуся. Зі своєю матір’ю Броснан знову возз’єднався, коли йому виповнилось 11: тоді він перебрався до передмістя Лондона і почав відвідувати одну з місцевих шкіл. В 16 років майбутній актор перестав вчитися і пішов працювати у фотостудії. Трохи пізніше він приєднався до театральної трупи “Овальний Дім”.

У 1973 р. Пірс вступив до Лондонського драматичного центру, де вчився три роки. Паралельно він грав на сценах лондонських театрів. На початку 80-х актор почав отримувати епізодичні ролі в кіно (“Довга добра п’ятниця”, “Дзеркало тріснуло”). Саме тоді він познайомився з Альбертом Брокколі, продюсером стрічок про агента 007, і справив на нього сильне враження. Через деякий час Броснан переїхав до Лос-Анджелесу, щоб зніматися в серіалі “Ремінгтон Стіл”. Роль детектива Стіла зробила його відомим у США, тому, коли у середині 80-х Роджер Мур відмовився грати Бонда, Брокколі звернувся саме до Пірса. Актор охоче погодився, пройшов проби, почав працювати над першими сценами, однак телефонний дзвінок з телестудії перекреслив його надії. “Коли мене запросили, мій контракт на телебаченні закінчувався, - розповідає Броснан. - Усі знали, що “Ремінгтона Стіла” закриють. Раптом мені нагадали про пункт у контракті, згідно з яким я повинен був після завершення “Стіла” ще рік залишатися у розпорядженні телеканалу”. Бондом 80-х став англієць Тімоті Далтон.

Ось тут повна біографія і фото Пірса Броснана